Firmamız Karakaş İkinci El Eşya olarak Bat Pazarı’nda hizmet vermeye devam ediyoruz. Bursa da ikinci el eşya alım satımı konusunda en güvenilir firma olan Karakaş Ticaret ile 7/24 aşağıdaki numaralardan iletişime geçebilir, alırken de satarken de kazanabilirsiniz.

Bat pazarının esas adı Bayat pazarıdır. Bursa da ikinci el eşya alım satımının merkezi konumundadır. Adeta Bursa’nın ikinci Tahtakale’sidir.

Bu pazarın varlığındaki amaç, Bursa’da ihtiyaç duyulan ikinci el eşyaların alım satımını yapmaktır. Kayhan çarşısının içinde yer alan bu pazar eskiciler pazarı olarak da anılmaktadır.

Bat pazarı Bursa ikinci el eşya alım satım işleri yapan kişilerin uğrak noktası olmakla birlikte içinde bulundurduğu dükkânlarla sabit satıcıların da ekmek teknelerini burada barındırır.

Heykel ’den İnönü Caddesi’ne inilirken 200 metre ilerde sağ tarafta bulunan çarşı da spot eşyalardan ikinci el mobilyalara, ikinci el beyaz eşyadan, az kullanılmış ofis malzemelerine kadar aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Bat pazarı, Bursa ikinci el eşya alım satım yapanların uğradığı en eski yerlerden olmakla birlikte bugün yapılan restorasyon ve yenileme çalışmalarından sonra modern bir görünüme kavuşmuştur.

0536 823 30 23

0535 792 63 32

0541 416 49 16

Share →