Bursa’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Yıldırım’da da hizmet veren firmamız, spot mobilya alan firmalar arasında ön plana çıkmaktadır. İster ofis mobilyalarınız olsun, isterseniz evinizdeki mobilyalarınızı atmayın değerlendirin.

Firmamız 20 yıllık tecrübesi ile spot mobilyalarınızı değerinde alır, ödemelerinizi anında nakit olarak yapar. Sadece satarken değil aynı zamanda satın alırken da kazanın. Spot mobilya satın almak isterseniz, sizleri iş yerlerimizde ağırlamak isteriz.

Koltuk takımlarınız, sehpalarınız, konsollarınız, yemek odası takımlarınız, yatak odası takımlarınız, mutfak mobilyalarınız değerinde alınır. Uygun fiyat ile satılır.

Tüm Bursa da olduğu gibi Bursa Yıldırımda spot mobilya alım satım yaptığımız hizmet bölgelerimizin bazıları, Davutkadı, Esenevler, Kaplıkaya, Kazım Karabekir, Ortabağlar, Setbaşı, Arabayatağı, Bayazıt, Duaçınarı, Erikli, Millet, Namazgâh, Piremir, Samanlı, Şirinevler, Yavuz Selim, Zümrütevler, Yeşilyayla, Ertuğrulgazi, Emirsultan ve diğer mahalleridir.

Spot mobilya alanlar Bursa Yıldırım Bölgesinde geniş çaplı hizmet ağımız ve alanında tecrübeli ekiplerimiz ile 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Aşağıdaki numaralardan günün her saati bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Telefon numaralarımız:

0(536) 823 30 23

0(541) 416 49 16

 

Share →