İhsaniye ikinci el eşya alan yerler:

Ak İkinci El                                        Karakaş İkinci El

0541 416 49 16                                   0535 792 63 32

 

İhsaniyede ikinci el eşyalarınızı nakit ve peşin yerinde ve değerinden alan firmalarla iletişime geçerek ikinci el her türlü ev eşyası, ikinci el eşya ikinci el koltuk takımı, ikinci el yemek odası, ikinci el yatak odası, ikinci el salon takımı, ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinası, ikinci el bulaşık makinası, ikinci el ankastra, ikinci el televizyon, ikinci el komple ev eşyası ve tüm ikinci el yeni eşya veya ikinci el kullanılmış eşya satışı yapabilirsiniz.

İhsaniye ikinci el eşya alan yerler sorunsuz ve zahmetsiz bir şekilde aynı gün içinde eşyalarınıza en iyi fiyatı vererek peşin ödemeyle adresten kendi nakliye araçları ile eşyalarınızı teslim alarak nakit ödeme ile ödemesini peşin yapmaktadırlar.

Evinizi yenilemek veya kullanılmış ikinci el eşyalarınızı satmak için İhsaniye ikinci el eşya alan yerler arıyorsanız bu firmalarla irtibata geçebilirsiniz.

Bursa İhsaniye ile birlikte Bursa Nilüfer ve Bursada diğer tüm ilçe ve semtlerinde ikinci el eşya alım satım yapmakta olan firmaları Bursa ve ilçelerinden her yerden ve bölgeden arayabilirsiniz.

İhsaniye İkinci El Eşya Alan Yerler

 

Share →