Bursa’da ikinci eşya alanlar arasında firmamız lider kuruluşlar arasında yer almaktadır. Bursa’da ikinci el eşya alanlar nerede sorusunun cevabını bu yazımızda bulacaksınız. Firmamız üstün hizmet anlayışı güler yüzlü personeliyle Bursa’da ikinci el eşya alanlar arasında aranan kuruluştur. 20 yıllık tecrübesi, bu güvenin kaynağıdır.

Büyüyen ekonomisi, sürekli artan yapılaşma ve doğan ihtiyaçlar neticesinde Bursa’da ikamet eden hemşehrilerimiz,  eşya ve evlerini sıklıkla yenileme ihtiyacı duymaktadır. Eskiyen ikinci el eşyalarını değerinde satmak ve güvenilir firmalarla bu alışverişlerini yapmak isterler. Bu durumda Bursa’da ikinci el eşya alanların nerede olduğunu araştırmaya koyulurlar. Karşılarına Bursa’da bu güveni karşılıksız bırakmamış olan firmamız çıkacaktır.

Bursa’nın tüm ilçelerine hizmet veren Karakaş İkinci El Eşya,  sizler için değerini kaybetmemiş olan eşyalarınızı, değerinde alır özenle nakliye eder.  Aşağıdaki numaralarla irtibata geçmeniz durumunda ne kadar doğru bir tercihte bulunduğunuzu fark edeceksiniz. Kendi araçlarımızla gelir, ikinci el eşyanızı değerlendirir, paranızı nakit ve anında öderiz.

Bursa’da ikinci el eşya alanlar nerede sorunuzun cevabı, bir telefon kadar uzağınızda. Aşağıdaki numaralar ile irtibata geçebilir, alanında uzman personelimizden tüm sorularınızın cevabını alabilirsiniz.

0536 823 30 23

0535 792 63 32

0541 416 49 16

Share →