Bursa Karacabey’de ikinci el eşya alım satımı yapan firmalara ulaşmak ve ikinci el spot eşya veya ev eşyası satmak isterseniz aşağıdaki telefon numaralarından iletişime geçerek ikinci el eşya satabilirsiniz.

0536 823 30 23

0535 792 63 32

0541 416 49 16

İster yeni, ister az kullanılmış ikinci el eşya olsun veya ikinci el televizyon, buzdolabı, çamaşır makinası gibi elektronik cihazlarınızı anında aynı günde nakit paraya çevirebilirsiniz. Bedeli ne kadar çok olursa olsun ikinci el eşya veya spot eşya alanlar ile irtibata geçtiğinizde satış bedeli size nakit olarak verilmektedir.

Tek parça ikinci el Smart tv veya Led tv spot satmak isteseniz de ikinci el komple ev eşyası satmak isteseniz de kendi adresinizden bu eşyalar alıcılar tarafından gelip alınmaktadır. Bu eşyaları herhangi bir yere götürmenize gerek yoktur.

Karacabey ikinci el eşya alanlar ile irtibata geçerek ev eşyası satmak istiyorsanız eşyalarınız için iyi fiyat almak istersiniz. Bu firmalara ulaştığınızda eşyalarınızı değerini kaybetmeden satarak zarar etme riskinden de kendinizi korumuş olursunuz. Bu durum ikinci el eşya alım satımında en önemli konulardan bir tanesidir. Çünkü hiç kimse ikinci el veya spot eşyasını satmak istediği zaman hakı olarak düşük fiyatlardan vermek istemez.

Siz de yukarıda yazılan telefon numaralarını arayarak Karacabey’de ikinci el eşya alan yerlere talebinizi ileterek hemen işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Share →