0541 416 49 16 telefon numarası ile Bursa Görükle ikinci el ev eşyası alanlar hizmetleri veren firmamıza ikinci el, yeni veya az kullanılmış komple ev eşyalarınızı satabilirsiniz. Görükleye aynı gün içinde hizmet verebilen ikinci el eşya alım satımı yapan firmamızı aradığınızda sizinle eşyalarınızın miktarı ve çeşidi hakkında görüştükten sonra en yüksek bedel karşılığında ikinci el eşyalarınızı satın almaktadır.

Biz elinizde bulunan ve satmak istediğiniz her marka ve modelde eşya için başvurabilirsiniz. Alımlarımızı peşin ödeme ile yaptığımızdan ikinci el eşyalarınızı hiç bir zorluk çekmeden elden çıkarabiliyorsunuz.

Bursa Görüklede uzun yıllardır yaptığımız hizmetler nedeni ile oluşan memnun müşteri portföyümüzle size çok geniş bir ürün alım yelpazesi ile hizmet verebilmekteyiz.

 

Görükle İkinci El Ev Eşyası Alanlar Bursa olarak ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, defolu ve hatalı beyaz eşyalar gibi ikinci el ev eşyaları almaktayız. Vestel, Samsung, LG, Arçelik gibi markaların tüm ürünlerini nakit ve peşin olara en üst bedelden satın alıyoruz. Sadece tek tek değil toptan olarak da spot beyaz eşya, endüstriyel mutfak malzemeleri, mobilya takımları alımı yaparak istediğiniz miktarda ikinci el eşya ve spot eşya satışını bize yapabilirsiniz.

görükle ikinci el ev eşyası

Share →