Yıldırım İkinci el ev eşyası alan yerler Bursa tüm ikinci el ev eşyası,  kullanılmış ikinci el eşya, spot beyaz eşya ve eski eşya alım-satım işlemleri ile ilgili Bursa’da faaliyet yürütüyoruz.

Size sunduğumuz ikinci el eşya alım hizmetleri çerçevesinde her türlü ikinci el ev eşyası alımını Bursa ilçe semt ve mahalleleinden aynı gün gelerek satın alıyoruz. Bursa ikinci el ev eşyası alan yerler arasında nakliyesini kendi yapan sadece nakit ödeme ile satın alan sizi taşıma çek senet ve vade ile uğraştırmadan anında nakit paraya çeviren  en büyük firmayız. Bursa eski eşya ve spot eşya alan yerler arasında en yükse fiyat ve en hızlı hizmeti veren firmamız ihtiyacınız olan tüm hizmetlerinizi sorunsuz bir şekilde karşılayacaktır.

Bursa ikinci el ev eşyası alanlar LCD TV,  Plazma TV, Cep telefonu, buzdolabı, çamaşır makinesi, ankastre setler, bulaşık makinesi, klima, kombi, fırın, set üstü ocaklar, Laptop ve tüm elektronik aletler ile birlikte ikinci el mobilya ve ikinci el eşya alım satım işlemlerini yapıyoruz.

Bursa Yıldırım ilçesi ikinci el ev eşyası alanlar müşteriyi merkezde tutan hizmetimiz ile memnuniyeti her zaman en üst seviyede tutmaktayız. Hizmet kalitemizi her zaman en üst düzeyde tutmak adına kalitemizden hiç bir zaman ödün vermeden çalışıyoruz. Uzman ve tecrübeli kadromuz ile Yıldırım Bursa’da ikinci el ev eşyaları alan yerler olarak yıllardan beridir hizmet vermekteyiz. Tüm Bursa ikinci el eşya alım satım işlemlerinde bizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Bursa Yıldırımda ikinci el ev eşyası alım satım yaptığımız hizmet bölgelerimiz Davutkadı, Esenevler, Kaplıkaya, Kazım Karabekir, Ortabağlar, Setbaşı, Arabayatağı, Bayazıt, Duaçınarı, Erikli, Millet, Namazgah, Piremir, Samanlı, Şirinevler, Yavuz Selim, Zümrütevler, Yeşilyayla, Ertuğrulgazi, Emirsultan ve diğer mahallerini kapsamaktadır.

yıldırım-bursa-ikinci el-ev-esyası

Share →