YALOVA İKİNCİ EL EŞYA İÇİN DOĞRU ADRES

EFE TİCARET İKİNCİ EL

0536 823 30 23

 

Firmamız Efe Ticaret İkinci El Yalova Şubesine 0536 823 30 23 nolu telefondan ulaşarak Yalova ve ilçelerinden ikinci el eşyanızı satabilirsiniz.

Yalova ikinci el eşya alanlar ve Yalova ikinci el eşya alan yerler arıyorsanız Yalovada ikinci el eşya, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el komple ev eşyası, ikinci el elektronik eşyalar, ikinci el televizyon, ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinası vs Yalovada her çeşit yeni ve/veya az kullandığınız 2. eşyanızı alıyoruz.

Satmak istediğiniz ikinci el ev eşyası için bize ulaştığınızda aynı gün içinde ikinci el eşyanın bulunduğu adrese kendi taşıma araçlarımızla gelerek eşyanızın bedelini size nakit olarak ödüyoruz. Taşıma zahmetine katlanmadan eşyanızı aynı günde satarak bedelini anında alabilirsiniz.

Sektörde 17 yıllık deneyim sahibi olan ve güçlü sermayesi ile her büyüklükte 2. el eşya alan firmamız Yalova Merkez ile birlikte  Çınarcık, Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Orhangazi, Karamürsel, Değirmendere, Gölcük ilçelerinden de ikinci el eşya alımı yapmaktadır.

Çınarcık ikinci el eşya

Altınova ikinci el eşya

Armutlu ikinci el eşya

Çiftlikköy ikinci el eşya

Orhangazi ikinci el eşya

Karamürsel ikinci el eşya

Değirmendere ikinci el eşya

Gölcük ikinci el eşya alanlar ve alan yerler arıyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İkinci el eşya ve ikinci el mobilya alım satım işlerinde güvenilir kuruluş

EFE TİCARET İKİNCİ EL

0536 823 30 23

Share →