Osmangazi bölgesinde her gün hizmet veren, spot beyaz eşyalarını elden çıkarmak isteyen müşterilerine ulaşan firmamız 7/24 aktif çalışmaktadır. Spot beyaz eşya alanlar arasından bizi tercih etmeniz bizim bu sektörde ne kadar güvenilir olduğumuzun bir kanıtıdır.

Yıllardır bu sektöre hizmet veriyor, Osmangazi’de spot beyaz eşya alımı yapıyoruz. Dolayısıyla müşterilerimizin ne öğrenmek istediğini, ne tür çekinceleri olduğunun farkındayız. Bunları ortadan kaldırmak ve bizi tercih etmenizi sağlayacak bazı detayları paylaşacağız. İsterseniz ana maddeler halinde ilerleyelim.

Spot beyaz eşya alanlar için en önemli şey ürünün çalışır durumda ve sağlam olmasıdır. Arızalı, paslı, vurukları olan, malzemeleri eksik eşyaları almamız mümkün değildir.

Arçelik, Beko, Siemens, Altus, Bosch, Samsung, Lg gibi markaların ürünleri yüksek fiyattan alınıp satılır. Çünkü müşterilerimiz bu markalara güven duymakta, servislerine, yedek parçalarına hemen ulaşabilmektedir.

Az kullanılmış veya sıfır beyaz eşya da yüksek fiyattan alınır.

Asıl önemli olan bir başkasının ihtiyacını görecek temiz ürünler olmasıdır.

Sıfır veya spot beyaz eşya da dahil olmak üzere her türlü ürünlerinizi satın alıyoruz. Bizi haftanın 7 günü arayabilir, eşyalarınız için fiyat alabilir, hemen satabilirsiniz.

Share →