0536 823 30 23

 

Eğer evinizdeki ikinci el ev eşyalarını satmak istiyorsanız bu konuda aradığınız en iyi yerdesiniz. İkinci el ev eşyası alanlar işinde Bursada en öncelikli olan firmamız ikinci el ev eşyalarınızı en iyi fiyatlarla ve profesyonel ekibimizle evlerinizden almaktadır. Tüm Bursa ve Osmangazi’ye bağlı mahalle ve semtlerden ikinci el ev eşyalarınız için fiyat alıp satışı gerçekleştirebilirsiniz. Bizden fiyat almadan eşyanızı satmamanızı öneririz

Bursa ikinci el ev eşyası fırsatları için bize mutlaka ulaşarak teklif alınız. Kullanılmış ve eski spot ikinci el ev eşyalarınız evinizde yer kaplıyor olabilir ve elden çıkartmak isteyebilirsiniz. Size sunduğumuz çözüm önerilerimiz var. Firmamızı arayarak Bursa ikinci el ev eşyaları alanlar için bizimle görüşebilir ve bu eşyaları satabilirsiniz. Telefon ile ikinci el eşyalarınız ile ilgili bilgi vererek ve gerekirse mesaj, Whatsup veya e-mail yolu ile fotoğrafları göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Osmangazi ikinci el ev eşyası alan yerler Bursa ikinci el, hatalı, defolu kullanılmış eşya konusunda her türlü alım satım hizmetlerimiz mevcuttur Müşteri memnuniyeti bizim için ilk sırada gelmektedir. 2. el ve spot ev eşyalarınızı en yüksek fiyatlardan ve kendi ekibimiz ile evlerinizden satın almaktayız. Buzdolabı, çamaşır makinesi vs. gibi 2. el beyaz eşyalar, Led tv, 3 boyutlu TV, Iphone gibi elektronik eşyalarınız ve yatak odası, oturma odası komple ev eşyası ve mobilyalarınız için de hizmet veriyoruz. Müşterilerimize en iyi fiyatları sunuyoruz. Osmangazi Bursa ikinci el ev eşyaları  konusunda şehirde profesyonel bir ekip ile hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bursa ikinci el ev eşyaları alan yerler sizin için teklif ettiğimiz çözümlerden yararlanarak hem taşıma hem de peşin satın alma yapıyoruz. Bursa Osmangazi ile birlikte başlıca hizmet verdiğimiz yerler Nilüfer ikinci el ev eşyası alanlar, Yıldırım ikinci el ev eşyası alanlar, Gemlik ikinci el ev eşyası alanlar, İnegöl ikinci el ev eşyası alanlar gibi çok geniş bölgelere yayılmaktadır.

osmangazi-bursa-ikinci-el-ev-eşyası

Share →