Bursa Spot Eşya alım merkezi hizmeti veren firmamız tüm sektörlerde spot eşya alım satımı yapmaktadır. Hizmet merkezimiz Bursa olup merkez ilçe ve semtler ile birlikte Bursa’da bulunan tüm ilçe ve mahallerden spot eşya alımı yapmaktayız.

Bursa Spot Eşya hizmetinden memnun kalan müşterilerimiz sayesinde firmamız Bursada güvenilen ve en bilinen firma olmuştur. Bursa Spot Eşya konusunda hizmet almak isteyen müşterilerin ilk adresi her zaman şirketimizdir. Spot Eşya Alım ile ilgili firmamızın bu günlere gelmesini sağlayan en önemli özelliğimiz yaptığımız işte dürüstlük ve kaliteye önem vermemiz olmuştur.

Spot Eşya ile ilgili alım veya satım için bizi arayabilirsiniz. Elinizde bulunan spot mobilya, spot beyaz eşya, spot elektronik eşya, spot televizyon, spot buzdolabı gibi spot eşyalarınız için telefon ile arayarak veya Bursa merkezdeki adresimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Bursa Spot Eşya ile alışveriş yapmanın ayrıcalığına erişebilirsiniz.

Spot eşya alım satımlarında en iyi fiyat garantimiz bulunduğundan spot eşya satmak istediğinizde bize en yüksek fiyattan satabilir, spot eşya almak istediğinizde ise en uygun fiyattan alabilirsiniz. Spot Eşya alım ve satımda bu kadar iyi fiyatlar verebilmemizin nedeni yüksek hacimli alışverişlerimiz ve düşük kar marjları ile çalışmamızdır.

Bize ulaşabileceğiniz telefon numaramız: 0(536) 823 30 23

Adres: Kayhan Çarşısı No: 23 Osmangazi/ BURSA

 

spot-esya-bursa

Share →