Bursa sıfır eşya alanlarBursada eşya, mobilya, beyaz eşya, elektronik eşya gibi tüm sıfır kutulu veya kutusuz eşyalarınızı satın alıyoruz. Merkez ilçe Osmangazi sıfır eşya alanlar Bursa diğer merkez ilçeler ve semtlerden de sıfır eşya alan yer hizmeti vermektedir.

Çekirge, Kükürtlü, Heykel, Çarşamba tüm semtlerden ve Bursada bütün mahalle ve semtlerden sıfır eşya alım için bizi arayınız.

Bütün marka ve modellerde sıfır televizyon, laptop, beyaz eşya, eşya ve mobilyalarınızı hafta sonları da dahil olmak üzere haftanın 7 günü 24 saat bizi arayarak aynı günde sıfır eşya alanlar Bursa ve çevresinde her yerden ulaşabilir ve satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Satın alma işlemi için ayağınıza kadar gelip nakliye hizmetini de biz veriyoruz. Siz hiç bir şeyle uğraşmadan nakit ve nında ödemenizi alıyorsunuz.

Satın alıp beğenmediğiniz veya hediye gelen sıfır her türlü eşyayı hemen satabilir ve paraya çevirebilirsiniz. Bursada Sıfır Eşya Alanlar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bizi hemen arayın sıfır eşyanızı anında satın.

KARAKAŞ TİCARET

535 792 63 32

Share →