Bursa’nın en güzel ilçelerinden Nilüfer’de spot eşyalarınızı güvenle satabilirsiniz. Spot eşyalarınızı atmayın değerlendirin. Spot eşyalarınız değerinde aynı gün nakit alınır. Kendi araçlarımızla özenle taşınır.

Nilüfer, Görükle, İhsaniye, Özlüce, Altınşehir, Karaman, Balat, Beşevler, Konak, Üçevler, Demirci, Ataevler, Çalı, Esentepe, Ertuğrul, Hasanağa, Alaaddinbey, Fethiye, Yüzüncüyıl, Gümüştepe, Odunluk, Kültür, Minareliçavuş mahallelerinde spot eşya alımı yapılmaktadır.

Nilüfer’de spot eşya alanlar arasında güvenilir ve doğru adresi tercih etmek sizin elinizde. Beyaz eşyadan mobilyaya, mutfak aletlerinden, klimaya kadar satmak istediğiniz tüm spot eşyalarınız değer kaybetmeden nakit olarak alınmaktadır.

Evini yenilemek, evindeki spot eşyalarına değer katmak isteyenlerin Nilüfer’de spot eşya alanlar arasından tercih edeceği en güvenilir adres olan firmamız ile ilgili numaralarla iletişime geçiniz. Nilüfer’de spot eşyalarınızı ister komple ister tek parça halinde satmak isterseniz aşağıdaki numaralarla irtibata geçebilirsiniz.

0(536) 823 30 23

0(535) 792 63 32

0(541) 416 49 16

Share →